Бензин

Оптове постачання бензинового палива

Ми пропонуємо придбати оптом бензин марок А-95 та А-98. Реалізуємо пальне європейського виробництва великим та дрібним оптом з доставкою. Понад 20 постійних клієнтів у будівельному, транспортному та агропромисловому секторі вже оцінили переваги співпраці з нами.
Гарантуємо якість бензину І швидку отримання, оскільки доставка виконується безпосередньо із заводу, з якими постійно співпрацюємо, без використання проміжних точок зберігання.

Актуальніть замовлення бензину

Бензин марки А-95 або А-98 відповідає державним стандартам України та європейськім специфікаціям EN 228. Основні вимоги до параметрів палива: зовнішній вигляд; стабільності; щільності; низькотемпературні характеристики.

Ми перевіряємо якість бензнину, оскільки важливою є якість бензину для правильної роботи двигуна автомобіля. Адже яким би сучасним і надійним не був ваш транспорт, його двигун може вийти з ладу через неякісний продукт. Деякі постачальники можуть для економії розбавляти бензин мазутом або водою, що, звичайно, шкодить двигуну автомобіля. У якісному бензині частка присадок і добавок не має перевищувати 1,5%-2,0%. В іншому випадку паливо стане непридатним для використання. Тому купуючи бензин, краще орієнтуватися не на ціну, а на якість.

Купити бензин оптом у нас вигідно. Заплативши за якісне пальне зараз, ви зменшуєте його витрати, заощаджуєте кошти на сервіс у майбутньому та збільшуєте ресурс техніки.

Переваги замовлення у Гранд Петрол Трейд

  • Ми здійснюємо повний цикл доставки палива: процес починається від закачування продукту в нафтовози до передачі кінцевому споживачу.
  • Ми організуємо логістику в будь-яку доступну точку України.
  • Ми забезпечуємо безпечне транспортування палива. Маємо досвідчених водіїв та накращі маршрути доставки. 
  • Ціна, зазначена в договорі, закріплена та не зміюється в процесі доставки палива.
  • Транспортування відбувається без затримок. Завдяки навігаційним системам, ми маємо змогу перевіряти, де саме знаходиться ваше замовлення.
  • Конкурентні ціни. Ціна бензину сильно коливається залежно від ситуації на ринку. Але ми завжди готові на індивідуальні умови співпраці для постійних клієнтів.

Швидке замовлення

Будь ласка, для зв'язку, уточнення або швидкого замовлення заповніть форму, або зателефонуйте за номером

Залишилися питання?

Ім'я
Эл. почта
Телефон
Город
Адрес
Ваше поле
Ваше поле
Как вы нас нашли?
Ваш вопрос?
Повідомлення
Вложения