(LPG)

Скраплений газ

Оптове постачання скрапленого газу(LPG)

LPG транспортується без посередників із заводів Європейських країн. Сучасне обладнання допомагає одержати високоякісне пальне, якість якого контролюється на кожному етапі. 

Ми постачаємо скраплений газ для виробничих потреб, спецтранспорту, автомобілів та побутових потреб. Газ  привозимо безпосередньо із міжнародних заводів, без посередницької ланцюжки. Завдяки цьому Ви завжди отримаєте LPG високої якості та найкращою ціну

Актуальність напрямків застосування LPG

 1. Зріджений нафтовий газ є гарною альтернативою дизелю та бензину, який в свою чергу має принести економічність.
 • Після згоряння виділяється менше шкідливих відходів.
 • Деталі транспортних засобів набагато довше зберігають свій робочий стан, оскільки не видаляється захисна плівка з циліндрів.
 • Газ має октановий показник продукту вищий, ніж у бензині 98 марки, тому такого автогазу для займання та підтримки горіння потрібно менше.
 • Не впливає на показник в’язкості масла.

 

 1. Не в кожній точці країни, є доступ до магістрального подання носія. Використання  в опалювальній системі дозволить приватним домовласникам організувати комфортні умови в зимовий час та міжсезоння.
 2. За виробничих потреб LPG формує високу калорійність (теплотворну здатність). Встановлення підземного або наземного сховища допоможе організувати локальну подачу палива до технологічних ділянок, наприклад, для сушарок зерна. Це здешевить процеси для підприємства і позитивно позначиться кінцевої вартості товарів.

Переваги замовлення у Гранд Петрол Трейд

 • Ми здійснюємо повний цикл доставки палива: процес починаеться від закачування продукту в газовози до передачі кінцевому споживачу.
 • Ми організуємо логістику в будь-яку доступну точку України.
 • Ми забезпечуємо безпечне транспортування палива. Маємо досвідчених водіїв та накращі маршрути доставки. 
 • Ціна, зазначена в договорі, закріплена та не зміюється в процесі доставки палива.
 • Транспортування відбувається без затримок. Завдяки  навігаційним системам, ми маємо змогу перевіряти, де саме знаходиться ваше замовлення.
 • Конкурентні ціни. Ціна газу коливається залежно від ситуації на ринку. Але ми завжди готові на індивідуальні умови співпраці для постійних клієнтів.

Швидке замовлення

Будь ласка, для зв'язку, уточнення або швидкого замовлення заповніть форму, або зателефонуйте за номером

Залишилися питання?

Ім'я
Эл. почта
Телефон
Город
Адрес
Ваше поле
Ваше поле
Как вы нас нашли?
Ваш вопрос?
Повідомлення
Вложения